Stories

Mynet Sohbet Odaları

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en kaliteli IRC sohbet ağlarından biri olan Mynet Sohbet Odaları eski versiyonu ile siz değerli kullanıcılarımızın hizmetindedir.

Sitemizi incelediğinizde eski mynet sohbet kalitesinin burada yaşandığını sizlerde fark edeceksiniz.

Mynet Sohbet Odaları

Nick: Şifre:    Sohbete Bağlan
Sohbete bağlanmak için nick yazıp giriş yapınız. Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

 

2011 yılında MYNET’in sohbet hizmetini kapayıp 3 boyutlu sohbet uygulamasına geçtikten sonra mynet sohbet kullanıcıları büyük bir boşluğa düştü ve kullanıcıları farklı sunuculara dağıldı.

Mynet sohbet odalarımız tamamen ücretsiz hizmet vermekte olup; sitemizde tamamı gönüllüler tarafından oluşan yüzlerce yetkili bulunmaktadır. Yönetici bakımından eğitimli ve ne yaptığını bilen ekibiyle güvenli bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Sohbet odalarımıza giriş yapmak için herhangi bir sitemize üye olmanız gerekmemektedir. Tamamen misafir olarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için sitemizde bulunan nick alanına kullanıcı adınızı yazdıktan sonra sohbete bağlan butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Sitemize 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır. Sitemiz bu konuda sorumluluk sahibi değildir. Seçtiğiniz kullanıcı adı Türk örf ve adetlerine uygun olmalı ve herhangi bir cinsel mesaj barındırmamalıdır. Mynet sohbet sitemizde sohbet eden tüm kullanıcılar birbirlerine karşı saygılı olma koşulunu kabul etmiş sayılmaktadırlar. Sunucuda bulunan her nick ve her kanal yönetime ait olup; devretme, düzenleme veya yasaklama hakkını saklı tutmaktadır.

Şimdiden sitemizde iyi vakit geçireceğinizi ümit eder, hoş sohbetler dileriz.