Stories

Mynet Sohbet Cinsellik

Cinsellik aslında normal hayatımızda su yemek gibi doğal bir ihtiyaç olsa da halk arasında mahrem bir konudur.

Bu yüzdendir ki bu tür konular her yerde özel konuşulacak konular olarak değerlendirilmektedir.

Mynet Sohbete Cinsellik

Nick: Şifre:    Sohbete Bağlan
Sohbete bağlanmak için nick yazıp giriş yapınız. Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

 

Sunucumuzda her şey konuşulduğu gibi elbette ki bu doğal bir ihtiyacın konuşulması ve bu konuda sohbet edilmesi son derece doğaldır. Mynet sohbet cinsellik kanallarına giriş yaparak kanalda bulunan kullanıcılar ile istediğiniz şekilde sohbet edebilirsiniz.

Sunucu kuralları gereği cinsellik konusu mahrem bir konu olduğundan dolayı mynet sohbet cinsellik kanalı genelinde bu konu ile ilgili sohbet etmek yasaklanmış olup, bu tür konuşamalar sadece özel mesajlaşma kısmında serbest bırakılmıştır. Bu kurala uymayanlar kanallardan atılacaktır.

Mynet sohbet cinsellik odalarında kullanıcılarla sınırsız sohbet edebileceksiniz. Bu sınırsızlığı karşı tarafa saygı duymak konusunda da göstermeniz gerekmektedir. Unutmayın bu sitede bulunan kullanıcılar sohbet etmek istedikleri konuları seçme özgürlüğüne sahiptir ve kimse istemediği bir konuda sohbet etmek zorunda değildir.

Mynet sohbet cinsellik kanallarında bulunan kullanıcıların sadece cinsellik konuşmak için burada olduğunu düşünmek başlıca bir hatadır. Lütfen herkese saygı neticesinde yaklaşarak karşılıklı 2 tarafı da mutlu edecek bir sohbet konusu seçmeye özen gösteriniz.