Mynet Sohbet

Pembe Panjur Hakkında

Pembe Panjur Arkadaşlık ve Sohbet Uygulaması

Yeni başlayan yazı serimizde sizler için ülkemizde en çok tercih edilen, popüler sohbet ve arkadaşlık uygulamalarını listelemeye karar verdik. Burada listelediğimiz tüm uygulamalar bizzat tarafımızdan denenmiş ve test edilmiş uygulamalardır. İlk olarak ülkemizin en çok tercih edilen arkadaşlık sitelerinden ve uygulamalarından biri olan Pembe Panjur‘u inceleyeceğiz.

Pembe Panjur Arkadaşlık Uygulaması

Pembe panjur ülkemizin en çok tercih edilen arkadaşlık sitesi sistemlerinin başında gelmektedir. Pembe panjur dilerseniz www.pembepanjur.com üzerinden giriş yapabilir, dilerseniz de Google play veya Apple Store’dan uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pempe Panjur Hakkında

Tamamen yerli bir kuruluş olan pembe panjur‘da slogan olarak ciddi evlilik sitesi prensibi belirlenmiştir. Amacı evlilik dışı olan kişiler genelde sistemde barınamazlar. Erkeklerin birilerine mesaj atabilmesi için GOLD üye olması gerekmektedir. Kadın üyeler için ücretsiz mesajlaşmak mümkündür.

Pembe Panjur Arkadaşlık Uygulaması

Ağırlıklı olarak 25-35 yaş grubundaki insanları göreceksiniz. Genelde daha çok evlilik yapmış ve ayrılmış bireylerin kullandığı bir uygulama. Kadınlara her platformda olduğu gibi aşırı bir mesaj trafiği var. Ayarlar kısmında sadece uygun üyeler mesaj atabilsin kısmını işaretlerseniz rahat edebilirsiniz.

Pembe Panjur Üyelik Fiyatları

Gold üyelik fiyatları standart seviyelerde 60 TL civarı. Aylık – 3 Aylık ve 6 aylık ödeme seçenekleri mevcut. Üyelik süresini uzattıkça, aylık tutar azalıyor. Örnek vermek gerekirse aylık 60 TL ise 3 ay için 120 TL ödüyorsunuz. Yani 60 TL daha uyguna yararlanıyorsunuz gibi.

Önerim: Eğer bir kadın kullanıcı iseniz zaten bu paketlerden herhangi birine gerek yok. Genelde ihtiyacınız olan tüm özellikler aktif. Eğer bir erkek kullanıcı iseniz 1 aylık paket almanızı tercih etmenizi öneririm. Çünkü çok anlamsız uzaklaştırmalar olabiliyor. Bu durumda indirimden faydalanıp aldığınız uzun üyelikler kısa vadede size zarar sağlayabilir.

Ama yok ben kural ihlali yapmam, saygıda kusur etmem gibi kendinize aşırı derecede güveniyorsanız, uzun süreli paketlerden de alabilirsiniz.

Gold Üyelik İadesi Var mı ?

Evet, pembe panjur size bir iade şansı veriyor fakat; Bu durum biraz komik gelecek ama yaptığınız ödemeyi iade alabilmeniz için hiç kimseye mesaj atmamış olmanız gerekiyor. Ee peki madem hiç kimseye mesaj atmayacağım neden üye oldum. Neyden nasıl memnun kalmadım da böyle bir şart var. Çok çözemedim açıkçası ama sistemleri bu şekilde.

Deneme Süresi Mevcut mu ?

Pembe Panjur’da üye olduktan 1-2 gün sonra size misafir gold adı altında bir premium üyelik tanımlıyorlar. Bu da sizin deneme yapmanıza yardımcı oluyor. Benim önerim kesinlikle bu deneme sürümünü kullanıp, test ediniz. Çünkü ortam bazı kullanıcılar için yeteri kadar tatmin edici olsa da, bazıları için tatsız olabiliyor.

Pembe Panjur Önerileri

Sizler için bu programı 2 gün kullandım ve bu süre zarfında hem kadın hem de erkek olarak çeşitli denemelerde bulundum.

Erkekler İçin Öneriler

İlk olarak kadınlara aşırı bir mesaj yoğunluğu var ve bu mesajların %80’i selam ve merhaba’dan ibaret. Sizlere ilk önerim kesinlikle farklı bir cümle ile giriş yapmanız yönünde olacaktır. En azından diğer 10 dk içinde yazan 20 30 erkekten farklı bir şey yazmış olursunuz.

İlk mesajınızda cinsellik muhabbetlerinden kaçının. Direk bu tür başlangıçlar size hiç bir şey kazandırmaz. Ek olarak bu tür mesaj yoğunluklarında pembe panjur‘dan yasaklanma ihtimaliniz %100’dür.

Yaptığım araştırmalar neticesinde pembe panjur‘da engel sayacı gibi bir sistem olduğunu düşünüyorum. Ne kadar çok engellenirseniz, o kadar çok takip ediliyorsunuz. Genelde de haklı engeller yediğiniz için yasaklanma ihtimaliniz artıyor. Bir nevi huzuru bozan kişi oluyorsunuz. Bu konu hakkında 3-4 şikayet konusu okumuştum.

Yüzünüz net görünen bir fotoğraf seçin ve mümkünse 5-6 adet fotoğraf ekleyin. Boydan fotoğraflarınızda uzun çıktığınız fotoğrafları eklemeye özen gösterin. Bu sahtekarlık dediğinizi duyar gibiyim: Merak etmeyin muhabbet ve enerji uyuştuğu zaman boy kısmının pek önemi kalmıyor. Zaten karşınızdaki kadın büyük ihtimalle sizden daha kısa. Parolanız her zaman evlilik olsun. Evlilik olmasa da evlilikmiş gibi olsun.

Kadınlar için Öneriler

Pembe panjur da kadın erkek oranında aşırı derecede bir fark mevcut. Bu durum sizin aşırı bir mesaj yoğunluğuna erişmenizi sağlayacak. Hatta bu durum sizi bunaltacak. Bunun için ayarlar kısmından ilk olarak Sadece bana uygun üyeler yazabilsin kısmını aktif edin. Bu durum sizi en azından 50-60 yaşındaki amcaların mesaj trafiğinden kurtarır.

Doğru bir sohbet arkadaş bulduğunuzda profiline girip, fotoğrafınızı kaldırın. Bu durum hem size gelen yoğunluğu azaltır hem de yeni mesajlar gelmesini engeller. Böylece yeni tanıştığınız kişi ile rahatça sohbet edebilirsiniz. Diğer türlü sürekli yeni mesaj bildirimlerinden zaten rahatça sohbet edemeyeceksiniz.

Eğer kendinizi dünyanın en çirkin kadını olarak hissediyorsanız bile giriş yapabilirsiniz. Çünkü erkeklerin çoğunda herhangi bir kriter yok gibi bir şey. Kendinizi tam bir ilgi odağı gibi görüp, egonuzu tatmin edebilirsiniz. Psikolojik sorunları olana öneririm.

Çirkin kadın 🙂

Karşınızdaki insandan çok emin olmadan kişisel bilgilerinizi telefon vs vs paylaşmayın. Küçücük bir olumsuz durumda numaranızın aynı anda 50 100 kişi tarafından araması ile sonuçlanabilir. Bu tür durumlarla sıklıkla karşılaşıyoruz.

Her amacı evlilik gibi görünene inanmayın, sitede takılan bir çok erkek zaten evli durumda. Bu konuda ilk olarak kendinizi güvenceye alın. Bunu nasıl yaparsınız bilmiyorum ama kandırılmadığınızdan emin olun.

Pembe Panjur Son Söz

Ülkemizin önde gelen sohbet ve arkadaşlık uygulamaları serimizin ilk yazısı olan pembe panjur arkadaşlık uygulaması hakkında bilgileri sizinle paylaştık. Yararlı olmasını ümit ediyoruz. Eklemek istediğiniz konuları yorum kısmına yazarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status

Comments