Mynet Sohbet

ücretsiz mynet sohbet

Mynet Sohbet Ücretsiz mi ?

Son zamanlarda en çok karşılaştığımız soru da bu ne yazık ki, bir çok çıkarcı insan mynet sohbet odaları adında kanallar açarak kişilerin sohbet edebilmesi için ortamlar kurmakla beraber kullanıcılardan farklı ücretler talep etmektedir.

Bedava Mynet Sohbet

Bedava mynet sohbet odalarına giriş yapmak için sitemizi kullanabilirsiniz. Bizim kanallarımız tamamen ücretsizdir. Yüzlerce kullanıcı ile aynı anda sohbet edebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Türkiye’nin en popüler sunucularından biri olan sitemiz ücretsiz olarak mynet sohbet siteleri arasında hizmet veren nadir sohbet platformlarından biridir.

bedava mynet sohbet

Canınız sıkıldığı anlarda, yeni sohbet arkadaşları edinmek için mynet sohbet odalarımıza girip, sohbete katılabilir ve yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsiniz. Unutmamanız gerekir ki kaliteli sohbet ettikçe sizler de kaliteli insanlar tanırsınız. Bu durum her iki tarafından sohbetten daha çok verim almasını sağlar.

Ücretli Nasıl Oluyor?

Ücretli mynet sohbet odaları, özellikle 2011 yılında Mynet A.Ş şirketine ait sohbet platformunun kapatılması ile mynet sohbet adı altında onlarca farklı platform açıldı ve bu platformlara kullanıcılar dağılmış oldu.

Ne yazık ki yeni açılan platformların kullanıcı sanıldığı kadar masum değil, hem sohbet kullanıcılarını ele aldılar, hem de çeşitli oper, admin, kanal yetkisi, kanal sahipliği, vip üyelik vs vs gibi farklı özellikler üreterek, kullanıcıları birbirinden ayrıştırdılar. Para veren kullanıcılar yönetici pozisyonuna geçip farklı durumda olan kullanıcılar üzerinde çeşitli yaptırımlar uygulamaya başladı. Bu durumların başına haksız ve sebepsiz yere kanaldan uzaklaştırılmalar, yetkisi düşük olan kullanıcıları küçük düşürme çabaları gibi durumlar bu sunucuları daha tatsız bir ortam haline getirdi.

Mynet Sohbet Neden Kapatıldı ?

Mynet 2000’li yılların vazgeçilmez sohbet platformlarından biri özelliğini taşıyordu, pek çok kullanıcısı vardı ama bir türlü doğru yöneticileri seçemedi diyebiliriz. Her gelen yönetim sürekli yeni şikayetler oluşmasına neden oluyordu. Kısaca açıklamak gerekirse MYNET A.Ş. yönetimi IRC sunucusu için profesyonel bir ekip kuramıyordu.

2011 yılında Mynet sohbet şikayetlerinin artması üzerine kapatılarak, 3 boyutlu sohbet uygulaması olan Smeet’e yönlendirildi. Smeet hem daha profesyonel bir sohbet uygulamasıydı hem de çeşitli paketler ile extra bir gelir kaynağı niteliği görmekteydi.

Tabi bu durum Mynet IRC kullanıcıları tarafından hoş karşılanmadı ve yeni IRC tabanlı sohbet sunucuları arayışına başladı. Bu durum da onlarca Mynet Sohbet adı altında IRC tabanlı sitelerin kurulmasına sebep oldu.

Yeni Mynet Sohbet

Peki şuan sohbet etmek istesem yeni mynet sohbete nasıl bağlanırım dediğinizi duyar gibiyim. Artık ortada MYNET sohbet diye bir sunucu yok. Bunu bir kere netleştirelim. Sadece mynet platformlarına benzer işler yapan siteler var. Bizim sitelerimizde bunlardan biri: Mynet sohbet odalarımızda sohbete bağlanmak için https://www.mynet-sohbet.com/sohbet.php adresine giriş yapıp. Bir nick alarak bağlanabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status

Comments