Mynet Sohbet

Mynet Sohbet İlişkiler

Mynet Sohbet İlişkiler

Mynet sohbet sunucusunun en popüler kanalları arasında mynet sohbet ilişkiler başlığı altında bulunan kanallar yer alırdı, bu kanallarda sohbetler daha çok ciddi ve samimi konular üzerine konuşur, kullanıcıların birbirine saygısı örnek gösterilirdi.

Mynet sohbet sunucusunun kapanmasından sonra kullanıcıların en çok aradığı kanalların başında İlişkiler kategorisi altında hizmet sunan Mynet Sohbet Aşk ve Mynet Sohbet Sevgi isimli 2 kanal gelmektedir.

Mynet Sohbet Sevgi

Mynet sohbet kanallarından en çok tercih edilen sevgi kanalı kapanmadan önce kullanıcı adı Ezo olan, Ezgi Yılmazer tarafından yönetilmekteydi. Ezgi hanım kanalı 4 yıl başarılı bir şekilde yönetmesinden sonra Mynet’in kapatılmasından sonra şuan hangi sunucuda hizmet verdiği bilinmemektedir.

Mynet Sohbet Aşk ve Sevgi Kanalı

Mynet sevgi kanalı, yönetim bakımından kanalda sohbet edenlerin ve sohbeti yönlendirenlerin yetkilendirilmesi ile işleyen bir biçime sahipti. Sohbet akışı bakımından en başarılı kanalların başında gelmekteydi. Bir çok sohbet arkadaşlığının real görüşmelerle sonuçlandığı sevgi kanalında güzel ilişkilere yelken açılmıştır.

Mynet Sohbet Aşk

Mynet sohbet kanallarından Aşk kanalı yönetim olarak kullanıcı adı Escobar olan Şafak tarafından yönetilmekteydi. Kanalda tıpkı sevgi kanalı gibi yetkilendirilmeler kanalda sohbet eden ve sohbet akışını sağlayan kişiler tarafından seçilmekteydi.

Mynet aşk kanalı yöneticileri genelde İstanbul / Anadolu yakasında 2-3 ayda 1 toplu buluşmalar düzenler ve sanal ortamda başladıkları dostlukları realde de devam ettirirlerdi. Mynet sohbet’in kapanması ile birlikte aşk kanalı yönetici Şafak tüm ekibini alarak sunucumuzda Global kanallar sorumlusu olarak görevini sürdürmektedir.

Mynet sohbet kanallarımıza giriş yaparak, eski mynet sohbet tadında muhabbetlere yelken açabilirsiniz. Giriş linki: http://www.mynet-sohbet.com/chat.php ‘dir. Ziyaret edip, sohbete başlayabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status

Comments