Mynet Sohbet

Mynet Sohbet Eski

Mynet sohbet eski kalitesi ve eski kullanıcıları ile beraber siz değerli sohbet severlerin hizmetindedir.

Sitemizin tamamı mynet sohbet eski kullanıcıları tarafından yönetilmekte olup, huzurlu bir sohbet ortamı sağlamak temenni edinmiştir.

2011 yılında MYNET A.Ş yönetimi köklü bir karar alarak IRC sohbet servislerini kapatma kararı alarak 3 boyutlu sohbet hizmeti sunan Smeet uygulamasını hayata geçirdi.

O gün uzun süredir MYNET ağı altında sohbet eden kullanıcılar sohbet etmek için giriş yaptıklarında hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşmalarına neden oldu. Bu durum tüm mynet sohbet eski kullanıcıları tarafından ne yazık ki üzüntü ile karşılandı.

Mynet sohbetin kapanması ile birlikte bu ortamın dağılmasını istemeyen bir çok mynet sohbet eski yönetici farklı siteler açarak dağılan bu topluluğu bir arada toplamak ve eski dostlukları yaşatmak için benzer sohbet siteleri kurarak faaliyete geçirmiş oldu.

Bugün baktığımızda bile mynet sohbet eski sürümünün kapanmasının üzerinden o kadar süre geçmesine rağmen mynet sohbet kullanıcılarının hala hatrı sayılır bir topluluk oluşturduğu belirgin bir şekilde gözlenmektedir.

Biz de mynet sohbet eski kullanıcılarından biri olarak yüzlerce mynet kullanıcına sohbet ortamı kurmayı amaçlamış ve kullanıcılara güvenli sohbeti garanti eden bir sohbet platformu oluşturduk. Sohbete bağlanıp güvenle sohbet edebilirsiniz.

Comments