Mynet Sohbet

Mynet Sohbet .Com

Mynet Sohbet .Com Chat Odaları

Türkiye’nin kalite ve ömür anlamında köklü sunucularından biri olan chat odalarımızda güvenli ve huzurlu bir şekilde sohbet edebilir ve yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Mynet Sohbet.Com Chat Odaları üyelik gerektirmeyen özelliği ile sadece bir nick belirleyerek giriş yapabileceğiniz IRC tabanlı sohbet sunucusudur. Gelişen yeni teknolojisi ile dilediğiniz zaman javasız sohbet’e giriş yapabilirsiniz. Tamamen Türkçe yazılımcılar tarafından geliştirilmiş ve hizmetinize sunulmuştur.

Mynet Sohbet .Com

Sitemiz 2011 yılında mynet sohbet odalarının kapatılması ile beraber faaliyete geçmiş ve bünyesinde bir çok eski mynet sohbet kullanıcısını barındırarak kendisini belli bir yer edinmiştir.

Mynet Sohbet .Com

Mynet Sohbet .Com odaları kalitesi ve kullanıcılarına sunduğu güvenli sohbet ortamı ile benimsenmiş, kısa sürede eski mynet sohbet kullanıları tarafından sahiplenilmiştir. Bu gelen sahiplenme ile beraber sohbet sitelerimiz her geçen gün biraz daha büyümüş ve kullanıcılarına kullanıcı katmıştır.

Sunucumuzda global kanallarımızın bir çoğu mynet sohbet eski yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Mynet kültürünü ve anlayışını benimsemiş sitemizde bir çok yeni kullanıcı her geçen gün ailemize katılmaktadır.

Mynet Sohbet Chat

IRC tabanlı sunucumuzda bulunan Chat kanalı, sunucu global kanallarımız arasında en çok kullanıcıyı bünyesinde barındıran sohbet kanalından sonra gelen 2. sıradaki global kanalımızdır. Genelde aktif olan kullanıcı sayısı akşam saatlerinden 200-400 kişi arasında değişmektedir.

Mynet Sohbet Chat

Mynet sohbet chat kanalı aynı zamanda global kanallar asistanı olan Maxima tarafından yönetilmektedir. Kanalda görev alan op ve sop yetkilileri tamamen, kanalda sohbet eden ve sohbet akışını sağlayan kullanıcılar tarafından yönetilmektedir.

Siz de hem sohbetinize sohbet katıp gönlünüzce sohbet etmek veya yeni arkadaşlıklar edinmek isterseniz; sunucu bünyemizde bulunan mynet sohbet chat kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaret etmek için: http://www.mynet-sohbet.com/chat.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

Comments

  • Selma
    Reply

    Yeni sohbet siteniz güzel olmuş. Yalnız yazılar cok kucuk kalıyor telefondan girince ama umarım o sorunu da halledersiniz, gerci bir süre sonra alışıyoruz da yeni girenler için biraz sıkıntılı olabiliyor.

  • Kartepe
    Reply

    Ahmet, Serap, Nesli, Maximus ve diğerleri sizleri tanıdığıma çok memnun oldum. Teşekkürler.