Genel

eski mynet

Mynet Eski Sohbet

Mynet eski sohbet Türkiye’nin en eski sohbet odalarının arasında yerini almaktadır, sınırsız sohbet ve yeni arkadaşlıklara yelken açmak isteyenleri adresi olan sitede yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Mynet Eski Sohbet Ücretli mi ?

Mynet eski sohbet yıllardır ücretsiz olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Artık günümüzde hizmet veren bir çok arkadaşlık ve sohbet sitesinde farklı özellikler ile önümüze çıkan ücretli üyelik paketleri mynet de bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz ve bedava olarak eski mynet sohbet odalarını kullanabilirsiniz.

eski mynet sohbet

Sitemizde üyelikler ücretsizdir, sadece bir mail adresi ile üyelik oluşturabilirsiniz, üye olmadan sohbet etmek isterseniz de rastgele bir nick seçerek giriş yap butonuna tıklayıp, anında anomim olarak sohbet edebilirsiniz. Dilerseniz Mynet Sohbet Bedava başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Mynet Kapatılmadı mı ?

Eski mynet sohbet odaları ne yazık ki tüm IRC dünyasını üzerek 2011 yılında kapanarak yerini 3 boyutlu sohbet uygulaması olan smeet’e bıraktı. Bu sohbet platformunun kapanması ile yerine mynet benzeri bir çok sohbet odası açıldı ve mynet kullanıcıları bu platformlara dağılarak eski ortamını yakalamaya çalıştı.

Bizim sitemiz ise mynet eski sohbet odaları bünyesinde barındırmayı amaçlayan ve tüm kullanıcıları misafir eden sohbet odalarının başında gelmektedir.

Comments