Mirc indir - Türkçe Mirc Download Et

Şuan sitemizde mirc indir sayfasında bulunmaktasınız. IRC sohbet platformlarının yaygınlaşmasından sonra 1995 yılında Khaled Mardam-Bey tarafından mIRC programı geliştirilmiştir. Bu program sayesinde insanlar sohbet sitelerine daha kolay giriş sağlamıştır.

mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır. Programlama dili C++ ‘dır.

Siz de bu sayfa aracılığı ile mIRC sohbet programını bilgisayarınıza indirip dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Aşağıdaki mirc indir butonu aracılığı ile programı bilgisayarınıza indirip, kurulum yapabilirsiniz.

mirc indir

Türkçe Mirc Sohbet Programı

Türkçe mirc sohbet programı orjinal sürümü ingilizce olan mirc programının Türkçeleştirilerek Türk kullanıcıların hizmetine sunulmuş versiyonudur.

Türkçeleştirme işlemi tamamen yazılım ekibimiz tarafından gerçekleştirilmiştir. Türkçe Mirc Yayınlanmadan önce önde gelen virüs koruma programları tarafından taranmış ve test edilmiştir, içerisinde herhangi bir zararlı yazılım tespit edilmediğine emin olunarak sizlere sunulmuştur.

Türkçe mirc sohbet programı

Türkçe mirc indir sohbet programı kolay kullanımı ile sizlere rahat bir sohbet etme imkanı sunar. Bu program ile tek bir sohbet sunucusuna bağlı kalmaksızın dilediğiniz farklı sohbet sunucularına bağlanabilirsiniz. Entegre edilmiş menüleri ile beraber bir çok ihtiyacınızı tek bir tuş ile karşılayabilirsiniz.

Mirc indir sayfamızdan Sohbet programımızı indirmeden sohbet etmek isterseniz: https://www.mynet-sohbet.com/sohbet.php sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mirc indir Eskisi gibi kullanılıyor mu ?

Yeni nesil kullanıcılar özellikle mirc konusunda pek fazla bir bilgiye sahip değil, son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve sosyal medya kullanıcılarının artmasından sonra IRC tabanlı sunuculara ilgi azalmış durumda. Durum böyle olunca da Mirc ne yazık ki eski popülerliği olan bir program olmaktan artık çıkmış gibi görünüyor.

Tüm bunlara rağmen ülkemizde hizmet veren sohbet sitelerine baktığımızda hatırı sayılır seviyede kullanıcıya sahip oldukları net bir şekilde görülmektedir. Bu durum da mIRC’in ülkemizde ekisi kadar olmasa da hala popüler sayılabilecek bir sohbet programı olduğunu gösteriyor.

Neden mIRC Kullanmalıyım?

Mirc sadece tek bir nickname alarak, tamamen anonim bir şekilde yüzlerce yeni insanla tanışıp, sohbet etmenizi sağlayan bir sohbet programıdır. Herhangi bir üyelik gerektirmez, kişisel bilgilerinizi siz istemedikten sonra paylaşma gereksiniminiz yoktur. Bu durum da IRC sohbet platformlarını şu an aktif olan bir çok siteden daha güvenli bir hale getiriyor.