Mynet Sohbet

Kızlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet

Bugün sizler için kızlarla sohbet ederken, nelere dikkat etmeliyiz, hangi yolları izlemeliyiz, iyi ve karşı tarafın keyif alacağı bir sohbet akışı nasıl gerçekleştirebiliriz gibi başlıkları bu makalemizde sizler için derlemiş bulunuyoruz. Hadi şimdi sizler için hazırladığımız ipuculara bir göz atalım

Kızlarla Sohbet Genel Bakış

İnternet arkadaşlık, sohbet, flört sitelerinin her iki cinsiyet için de ortak sorunu ne yazık ki; kadın ile erkek arasındaki aşırı oran farkıdır. Bu durum sohbet platformlarında bulunan kadınlara bir çok mesaj gitmesine neden olmakta ve onların çok çabuk bunalıp veya sıkılıp sohbet platformlarını terk etmesi ile sonuçlanmaktadır. Erkek açısından bakarsak kadınlara göre sayının aşırı derecede fazla olması dikkat çekme ihtimalinizi fazlası ile azaltmaktadır.

Kadınlarla Sohbet Odaları

Diğerlerinden Farklı Bir Mesaj Atma

Bugün bir kadın kullanıcı adı seçip, herhangi bir siteye giriş yaptığınızda göreceksiniz ki; özel mesaj kutunuza gelen mesajların %50’den fazla sadece selam ve merhaba’dan oluşmaktadır. Bu tür girişler her zaman dikkat çekme ihtimali olmayan girişlerdir.

Kadınlarla sohbet etmek için onlara diğerlerinden farklı olabilecek bir mesaj göndermeniz lazım ve dikkat çekmeli. Bugün sizler için bir test gerçekleştirdik ve Yakışıklı kullanıcı adını alarak, sohbet sunucularından birine bağlanıp. Yeni giriş yapan 10 kadın kullanıcıya şu mesajı gönderdik: Sen de diğerleri gibi tipsiz misin ? Burada karşı tarafı küçümseme veya küçümsemeye çalışmak gibi bir durum olduğundan genelde kendilerini mesaja cevap vermek zorunda hissediyorlar sanırım.

Yazdığımız 10 kadın sohbet kullanıcısından 4’ünden mesaj aldık. Bunlardan 1’i evet tipsizim demekle yetinirken, diğer 3’ü ne alaka, neden böyle dediniz benzeri cümleler ile konuyu merak etti. Devamı artık sizin yeteneklerinize ve üretkenliğinize kalmış bir durum.

Buradan anlayacağınız gibi; farklı bir açıdan yaklaşmak, genelde cevap almanızı sağlar.

Kopyala Yapıştır Yöntemi

Bir mesaj belirlediniz ve karşı tarafa göndereceksiniz. İlk olarak şunu bilmeniz lazım; Amacınız kızlarla sohbet etmek ve karşınızda bir kadın var. Belirlediğiniz giriş mesajı en fazla 7-8 kelimeden oluşmalı. 30-40 kelimeden uzun kopyala yapıştır mesajları karşı tarafa samimi gelmez ve karşı taraf zaten bu mesajı herkese yazdığınız kopyala yapıştır bir mesaj olduğunu anlayabilecek kapasitede biridir. Bu tür bir yaklaşımla asla ama asla karşılık alamazsınız.

Evlilik Parolası

Beyler lütfen şu saçma, 35 yaşındayım, evim arabam var, Ankara’da yaşıyorum, ciddi bir ilişki arıyorum vs vs. saçmalıklarından vazgeçin. Amacınız gerçekten bu ise bile; en azından bunu ilk mesajınızda dile getirmeyin. Hem çok saçma hem de aşırı samimiyetsiz. Ekstra olarak acizlik belirtisi. Bu şekilde bir karşılık alacağınızı sanmam.

Giriş ve Mesaj Arasındaki Süre

Eğer sohbet sitelerinde kızlarla sohbet etmek amacında iseniz, özen göstereceğiniz bir diğer konu da, kanala girdiği andan itibaren ilk mesaj atanlardan biri olmanız. Çünkü sağda listede bulunan kullanıcıları seçip, zaten 15 dakika – 20 dakika hatta belkide 1 saattir sunucuda olan bir bayan kullanıcıya mesaj atmak size ne kadar verim sağlar ki, zaten o kişinin özel mesaj kutusu emin olun dolmuş durumda olacaktır. Büyük ihtimalle siz özel mesaj listesinin alt kısımlarında kalacağınız için sizi görmez bile.

IRC sunucularında kanal genelinde kanala giriş yapan ve çıkış yapan kullanıcıları takip edip, kanala giriş yaptığı anda direk özel mesaj gönderirseniz; karşılık alma ihtimaliniz daha yüksektir.

Bazı çoğu web ve mobil sohbet applet’lerinde kanaldan giren nicke direkt olarak tıklama yapamazsınız, kullanıcı listesinden seçmeniz gerekir. Masa üstü sürümlerden mIRC sohbet programımızı kullanarak. Kanala giriş yapan kullanıcıyı direkt tıklayıp, hızlı bir şekilde özele alabilirsiniz. Mynet Sohbet mIRC programını indirmek için: https://www.mynet-sohbet.com/mirc-indir/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kızlarla Sohbet Nasıl İlerlemeliyiz ?

Kızlarla sohbet ederken bir diğer önemli kısım ise, sohbetin devamlılığıdır. Karşılıklı iletişim halinde devam eden sohbetler her zaman iki tarafa da daha çok keyif verir.

Kızlarla sohbet ederken bir diğer önemli kısım ise, sohbetin devamlılığıdır. Karşılıklı iletişim halinde devam eden sohbetler her zaman iki tarafa da daha çok keyif verir.

Peki bu karşılıklı sohbet derken, neyi kastediyoruz. Zaten sohbetler karşılıklı olmaz mı dediğinizi duyar gibiyim. Karşılıklı sohbet kendiliğinden akan sohbetlerdir. Yani sadece soru cevap şeklinde ilerlemeyin. Kısa cevaplar kullanmayın. Cevaplarınızı süsleyin. Zaten farklı bir giriş cümlesi size muhabbetin farklı akması konusunda yardımcı olacaktır.

Selam veya merhaba girişinizden sonra bir cevap alsanız bile 2. kelimeniz %99 ihtimalle nasılsın veya naber olacaktır. 3. kelimeniz ise nerden 4. kelimeniz yaş kaç vs. Ne bu şimdi ? Sohbet mi sence ? Bu sohbet karşı tarafa ne kadar keyif verir.

Hadi diğer seçeneği değerlendirelim. Yukarıdaki verdiğimiz örnek üzerinden gidelim değişiklik yapmayalım.
E: Diğerleri gibi tipsiz misin sen de ?
C: Ne alaka?
E: Nerden bileyim bugün burada 4-5 kişi ile tanıştım hepsi birbirinden tipsiz çıktı.

Aslında böyle bir durum tabi ki yok ama en azından sizin seçici bir erkek olduğunuzu düşünebilir veya daha yaratıcı bir cevap veya ilk mesaj üretirseniz klişe sohbetler yerine, klişe soruları ara ara serpiştirin ve ortak noktalar oluşturmaya çalışın. Süslü cümleler kurun.

Bir Kullanıcı Adı Kaydedin ?

Bir sohbet sitesinde düzenli şekilde kızlarla sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak için, bir kullanıcı adı belirleyin ve kaydedin. Bu kayıt işleminden sonra kullandığınız kullanıcı adını sizden başka kimse kullanamayacaktı ve bu durum sizin zamanla kaldığınız sohbetlere devam etme imkanı verir.

Kızlarla Sohbet Ederken İletişim Bilgisi Alma

Evet, işte muhabbetin en cafcaflı bölümüne geldik. İletişim bilgisi almak ve sohbeti farklı bir platform üzerinden devam ettirmek gayet zor bir durumdur. Çoğu kadın sohbet ettiği kişiye iletişim bilgilerini vermek istemez. İlk adımdan direk telefon numarası istemek gibi bir ahmaklığa sakın girmeyin. Alamazsınız demiyorum alırsınız ama bu %90 ihtimalle olumsuz cevapla sonuçlanacaktır.

Daha masumane olan sosyal medya hesapları üzerinden ilerleyin. Hem bu durumda sosyal medya hesaplarından karşılıklı olarak birbirinizi de görmüş olacaksınız, eğer zaten sohbet olarak tuttuğunuz enerji birbirinizi gördüğünüzde de her iki tarafı tatmin eden bir memnuniyetle sonuçlanırsa karşılık telefon numaralarınızı almanız uzun sürmeyecektir.

Bizim sizler için önere bileceklerimiz şimdilik bunlarla sınırlı. Umarım size az da olsa rehber olabilmişizdir.

DMCA.com Protection Status

Comments