Genel

Hülya Avşar Sohbet ile Geri Geliyor.

Yılların eskimeyen yüzü ve yaşına rağmen güzelliği ile hala ülkemizin önde gelen kadınları arasında olan Hülya Avşar youtube üzerinden sohbet edeceği bir kanal açmaya hazırlanıyor.

Avşar yayına alacağı kanalda sürpriz konuları ile beraber karşılıklı sohbet edeceği bir formatta sevenlerinin karşısına çıkacak. Televizyonda yayınlanan programların aksine daha özgür bir yayın stratejisi belirleyen Avşar kızı şimdiden sevenleri heyecanlandırmış durumda.

Uzun süredir yayın hayatından ve televizyondan uzak olan Hülya Avşar’ın youtube’da yayın yapmayı tercih etmesinin en büyük nedenlerinden biri ise tamamen özgür bir platform olması.

Hülya Avşar’ın programı daha önce TV8 ‘de yayınlanan sohbet programının bir benzeri olması beklensede, amaç tamamen sansürsüz ve özgürce sohbetlerin döneceği samimi bir yayın yapmak. Youtube’da bu alandaki en fazla kitleye ulaşabileceği bir platform gibi görünüyor.

Bizlerde Mynet Sohbet odaları olarak Hülya Avşar hanımefendinin bu yeni çıkacağı yolda başarılarının devamını diliyoruz. Bol bol like’lar ve bol bol aboneler ile yoluna devam etmesini temenni ediyoruz.

Comments